• BADANIE LOSÓW ABSOLWENTÓW NASZEGO PRZEDSZKOLA

BADANIE LOSÓW ABSOLWENTÓW

NASZEGO  PRZEDSZKOLA

W   pracy  wychowawczo - dydaktycznej nauczycieli naszego przedszkola ważną rolę stanowi śledzenie losów  naszych wychowanków.

Badając postępy i osiągnięcia naszych podopiecznych rada pedagogiczna naszego przedszkola opracowała takie narzędzia badawcze dla  rodziców jak  kwestionariusz ankiety dla rodziców  dzieci ,które już od nas poszły do szkoły podstawowej.

Ankieta taka   służy  nam od kilku lat do ewaluacji swojej pracy zawodowej.

Naszym celem jest zdobycie informacji o postępach,  sukcesach, zainteresowaniach naszych absolwentów.  Państwa obserwacje będą dla nas wskazówką do dalszej  pracy. Mamy nadzieję, że uda nam się dowiedzieć co poprawić, czemu poświęcić więcej czasu, po to aby start szkolny i przebieg nauki zadawalał Was drodzy Rodzice i oczywiście Wasze dziecko.

Ankieta (znajduje się w załączniku poniżej), którą Państwu proponujemy  jest anonimowa i przeznaczona tylko dla naszych celów badawczych. Serdecznie prosimy o wypełnienie  jej i odesłanie na adres   elektroniczny  przedszkola :

ps60@um.bialystok.pl

Liczymy na Państwa pomoc i z góry serdecznie dziękujemy.

Rada pedagogiczna

Ankieta_dla_rodziców.doc