• Rodzinny konkurs ekologiczny - "Sensoryka dla Smyka"

• 23 listopada w naszej placówce jury spośród 31 prac, które napłynęły z wielu białostockich przedszkoli

rozstrzygnęło konkurs plastyczny "Sensoryka dla Smyka":

I miejsce - Martyna Iwaniuk PS nr 76, Gabriel Wiktorowicz Ps Nr 60;

II miejsce - Piotr Makarewicz PS Nr 51, Nikol Duvanska PS Nr 60;

III miejsce - Amelia Wnorowska PS Nr 86, Jakub Kędzierski PS Nr 2, Piotr Samojło PS Nr 65;

wyróżnienia - Lena Gałuszewska PS Nr 78, Oliwia Siemieniuk PS Nr 60, Piotr Sawicki PS Nr 51,

Franciszek Zalewski PS Nr 60.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

• Rodzice!!!

• W związku z bardzo niską frekwencją dzieci w grupie I i II w bieżącym tygodniu, wyjście do sali zabaw Fantazja z okazji obchodów Święta Misia zostaje przełożone na 5 grudnia - poniedziałek.

• ŚWIĄTECZNA SESJA ZDJĘCIOWA W PRZEDSZKOLU

• Świąteczna Sesja Zdjęciowa odbędzie się w naszym przedszkolu 24.11.2022 (czwartek).

W sesji mogą wziąć udział wszystkie obecne tego dnia dzieci bez zapisów.

Zdjęcia będą robione wszystkim przedszkolakom, jednak nie ma obowiązku ich zakupienia.

Jeżeli nie chcecie Państwo, żeby Wasze dziecko uczestniczyło w sesji prosimy o zgłoszenie

tego faktu nauczycielkom  grup.

Prosimy, by tego dnia  dzieci były ubrane bardziej odświętnie (w miarę  możliwości).

•  Rodzice  rodzeństwa, jeśli zakupują 2 komplety (komplet na dziecko), to wówczas drugi komplet o 50% taniej.
            •  Możliwość wykonania zdjęć z rodzeństwem  (w razie chęci prosimy o zgłoszenie tego  faktu Paniom z grupy).